Copiii liberi sunt fericiti!

Scoala de iarna!

Scoala de iarna va fi deschisa in perioada 23 decembrie 2021 - 9 ianuarie 2022. Pentru vacanta de iarna, oferim copiilor cu varste cuprinse intre 6 si 14 ani, posibilitatea de a se bucura de vacanta, impreuna cu echipa noastra, participand la activitati atractive, foarte diverse si educative. Vom structura saptamanile pe teme zilnice.
➢Vom organiza ateliere creative, vom avea activitati specifice perioadei de iarna.
➢O sa impodobim brazii dupa ce fabricam ornamentele pentru bradul de Craciun.
➢Bradutii nostri vor fi impodobiti cu globuletele si ghirlandele fabricate in atelierele noastre de creatie de catre copiii inscrisi la Centrul Educational Regina Maria.
Pe de o parte educative, pe de altă parte recreative, programele special concepute pentru petrecerea vacanței de iarna în cadrul Centrului Educational Regina Maria vin în completarea activităților copilului dumneavoastră, reprezentând soluția perfectă pentru o vacanță distractivă dar și educativă.

PROGRAMUL ZILNIC:

*Programul zilnic (basic) incepe la ora 07.30 si se incheie la ora 17.00. Programul zilnic extins incepe la ora 07.30 si se incheie la ora 19.00. **Vor fi organizate excursii in functie de tema aleasa. ***Pentru obiectivele vizitate se va achita taxa suplimentara. Excursiile sunt optionale. Activitatile zilnice care cuprind excursii vor fi comunicate saptamanal.
Kindori

Sunteti interesati sa aflati mai multe ?

Ne puteti scrie pe contact@afterschool-reginamaria.ro sau sunati la 0725 076 124