Scoala in vacanta

  • Home
  • Scoala in vacanta
Scoala in vacanta

 

Pentru vacante, oferim copiilor cu varste cuprinse intre cinci ani si jumatate si 12 ani, posibilitatea de a se bucura de timpul liber, impreuna cu echipa noastra, participand la activitati atractive, diverse si educative. Vom structura lunile de „Scoala in vacanta”  :)) pe teme saptamanale, in care vom organiza diferite mini excursii bazate pe tematica saptamanii respective. Pe de o parte educative, pe de altă parte recreative, programele special concepute pentru petrecerea vacanțelor în cadrul Centrului Educational Regina Maria vin în completarea activităților copilului dumneavoastră, reprezentând soluția perfectă pentru o vacanță distractivă dar și educativă.

Va invitam sa vizitati sectiunile „Scoala de vara”, „Scoala de iarna”, „Scoala de primavara”!

 PROGRAM SCOALA IN VACANTA:

 Luni- Vineri  – 07.30 – 17.00