Copiii liberi sunt fericiti!

Scoala de vara!

Scoala de vara va fi deschisa in perioada 1 iulie – 10 Septembrie 2021. Pentru vacanta de vara, oferim copiilor cu varste cuprinse intre 6 si 14 ani, posibilitatea de a se bucura de vacanta, impreuna cu echipa noastra, participand la activitati atractive, foarte diverse si educative. Vom structura lunile de Scoala de vara (Summer School) pe teme saptamanale, in care vom organiza diferite mini excursii bazate pe tematica saptamanii respective. Pe de o parte educative, pe de altă parte recreative, programele special concepute pentru petrecerea vacanței de vară în cadrul Centrului educational Regina Maria vin în completarea activităților copilului dumneavoastră, reprezentând soluția perfectă pentru o vacanță distractivă dar și educativă.

PROGRAMUL ZILNIC:

*Programul zilnic (basic) incepe la ora 07.30 si se incheie la ora 17.00. Programul zilnic extins incepe la ora 07.30 si se incheie la ora 19.00. **Vor fi organizate excursii in functie de tema aleasa. ***Pentru obiectivele vizitate se va achita taxa suplimentara. Excursiile sunt optionale. Activitatile zilnice care cuprind excursii vor fi comunicate saptamanal.
Kindori

Sunteti interesati sa aflati mai multe ?

Ne puteti scrie pe contact@afterschool-reginamaria.ro sau sunati la 0725 076 124